چهارشنبه، 3 مرداد، 1403
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران لرستان با صدور بیانیه‌ای جسارت و توهین یکی از سران فتنه به شهدای مدافع حرم و از جمله سردار بزرگ شهید حاج حسین همدانی را به شدت محکوم کرد.

به گزارش ایثار《واحد لرستان》، حجت الاسلام دکتر هبت اله هاشمی، در پی توهین یکی از سران فتنه ۸۸ به سردار همدانی و شهدای مدافع حرم بیانیه‌ای به شرح زیر صادر کرد.
در متن این بیانیه آمده است:  
بسم الله الرحمن الرحیم
《یُرِیدُونَ أَنْ یُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَیَأْبَى اللَّهُ إِلَّا أَنْ یُتِمَّ نُورَهُ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ》
 
_ندای «تعالوا»شهیدان همواره بشریت را صدا می زند_
 و از آنجا که شهیدان هم مبهوت جلال هستند و هم مجذوب جمال، لذا هم صامت هستند و هم ناطق، شهیدان عین حضور و شهود هستند.
وامام راحل فرمودند: ملت ما ملت شهادت است باید بدانیم  عمده حضور و مراقبت است که کلید و مفتاح همه فتوحات معنوی و شهودات قلبی و القائات سبوحی و تمثلات ملکوتی است و برای به دست آوردن آن باید راه معرفت نفس، طهارت و ادب با خدا و توحید صمدی قرآن را طی کرد.شهیدان انقلاب و امثال شهید همدانی در زمره خواص الهی قرار دارند.

لذا کسانی که مثل این افراد هزار چهره فتنه در باب شهدا آن هم شهدای مدافع حرم ،اظهارنظر می کنند هنوز در مرحله نباتی جسم و نفسشان در زمره حیوانات قرار دارند؛ در واقع باید گفت اصلا نمی فهمند که این مقام و جایگاه چیست و کجاست!
لذا نفس حیوانی سرکش خودشان را هرازچندگاهی به حرکت در می آورند . یک روز به خیمه سیدالشهدا چنگ می زنند و امروز به خیمه خواهرش حضرت زینب(س)، و اینها مصداق و باقی مانده اهل جمل هستند که در برابر امام العارفین، امام مطلق علی بن ابی طالب، امیرالمومنین نماز می خواندند ولی فرق امام را شکستند و عاقبت هم جایی جز دوزخ الهی ندارند، چون به جنگ با خدا رفتند.
کسی که به ساحت شهدا تعرض کند، به جنگ با خدا رفته است زیرا
خدای باری تعالی شهود ، شاهد و هم مشهد است و کسی که به ساحت شهدا تعرض کند یعنی به ساحت اوتعارض کرده و به جنگ با خدا رفته است.
والعاقبه المتقین

چاپ   ایمیل